x

Su kaçağı tamiratı nedir? Su kaçağı tamiratı nasıl yapılır? Kırmadan su kaçağı tamiratı nedir? Sorularının cevabı bu sayfada.

Ev, iş yeri, okul, hastane gibi suyun geçtiği her yerde su tesisatı problemine rastlamak mümkündür. Genellikle eski binalarda sarfedilen su tesisatı sistemi zamanla deformasyona uğraması neticesi birtakım problemler meydana çıkarmaktadır.

Firmamız kombi ve sıcak su tesisatı hatlarında meydana gelen su kaçaklarını kırmadan kimyasal madde yardımı ile garantili olarak onarım etmektedir.

Garantili Tamir Servisi
Elde olmayan sebeplerle meydana çıkan su tesisatı problemleri sizi fazlasıyla uğraştırmaktadır.

Bunun sebebi ise su tesisatı düzeneğinin gözle görünür olmamasıdır.

Üzeri beton ya da seramikler ile örtülü olan su tesisatı sistemine ulaşıp bozukluk belirlenmesi gerçekleştirme uzmanlık gerektiren bir prosedürdür bu amaçla tek başınıza işlem uygulamanız nerdeyse imkansızdır.
Eskiden elde olmayan sebeplerle meydana çıkan su kaçağı problemlerinin onarımı prosedür bakımından günlerce sürebilen kırma dökme işlemi uygulanırdı.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan ötürü meydana çıkan en küçük su sızıntısında bile günlerce vakitn bir kırma ve dökme prosedürü uygulanırdı. Klasik yöntemleri uygulayan su tesisatçı firmaları, gelişigüzel kırdıkları yerin altında kalan bozukluklı su borularını belirleme ederek onarım prosedürünü gerçekleştirirdi. Rastgele oluşturulan kırma dökme prosedürü neticesinda fazlası kez dayanıklı olan su boruları da bu işlemden etkilenir ve onarım prosedüründe yaptığınız masraflar katlanırdı.
Genellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan su kaçakları son vakitlerde detaylı amaçlarle her türlü yapılarda meydana gelmeye başlamıştır. Kırılan yerlerde meydana gelen molozların atılması, temizliğin yapılması ve tekrardan onarılması gibi teferruatlar ev hanımlarını gerektiğince uğraştırma ve tüm planını bozmaktaydı.
Her geride bıraktığımız gün gelişen teknoloji bu sorununda çözümünü bularak, kısa vakit ortamında belirleme edilebilir bir duruma sokmuştur.

Su sesine karşı titiz olarak tasarlanan ve teknolojinin son harikası olarak tanınan akustik dinleme adı verdiği cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile kısa vakit ortamında noktasal olarak belirleme etmektedir.
İşinin ehli su tesisatçı ustaları ile çalışarak en zorlu problemleri bile kırmadan dökmeden noktasal olarak belirleme eden su tesisatçı firmamız başka problemlerde bulunduğu gibi, su kaçağı sorununda da sizin yanınızda yer almaktadır.

WhatsApp