x

Öncelikle Cam sinekliği nedir ?
Sineklik her türlü kapı ve pencerelere uygulanabilen güneşe dayanıklı bir malzeme ile özel plastikten üretilerek yapılmaktadır.

Sinekliklerin Faydası Nelerdir ?
Sineklikler en çok yaz aylarında bulunan sivri sineklerden korunmak için kullanılmaktadır. Her türlü haşerelerin evlerimizde odalara, işyerlerimize yani kapalı yaşam alanlarımızda bizi korumasını sağlamaktadır.

Sineklik Çeşitleri Nelerdir ?

  • Menteşeli Sineklik,
  • Pileli (Plise) Sineklik,
  • Stor Sineklik,
  • Sürgülü Sineklikkategorisinde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

MENTEŞELİ SİNEKLİK
Menteşeli sineklik günümüzde en çok seçim edilen modeldir. İçerden dışarıya doğru açılan bir yapısı vardır.Mevsim şartlarından etkilenmemek ile birlikte temizliğide oldukça basittir.

PİLELİ  SİNEKLİK
Pileli (Plise) sineklik günümüzde kullanımı en basit sineklik modellerinden biridir. Pileli sinekliklerin hem yatay hemde dikey olarak açılıp kapanan model vardır. En çok yatay tercih edilir. Katlanır yapısı ile kapattığınız zaman kapı ve pencerelerde fazladan yer kaplamaz. Pileli sineklikler genelde Cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılarda kullanılır.

STOR SİNEKLİK
Stor sineklik yaylı makara üzerinde tel yardımı ile açılıp kapanan bir modeldir. Camlarınızın temizliğini yaparken yukarıya doğru açılması olanağı ile kolaylık sağlamaktadır. Mevsim koşullarından etkilenmez. En uzun ömürlü sineklik modellerinden biri olarakta bilinmektedir.

SÜRGÜLÜ SİNEKLİK
Sürgülü sineklik yani diğer adı ile sürme sineklik, pencere ve kapılara dış tarafdan takılan sineklik türüdür.
Sürgülü sineklik raylar üzerinde hareket sağlayarak açılıp kapanmaktadır.

AKORDİYON SİNEKLİK
Akordiyon sineklik, plise sineklik ile aynı modeldir.. Halk arasında akordiyon sineklik olarak da belirtilmektedir.
Akordiyon sineklik günümüzde kullanımı en basit sineklik modellerinden biri olmakla beraber, yatay ve dikey açılıp kapanan modelleri mevcuttur.. En çok yatay açılan modeli tercih edilmektedir. Katlanan yapısı ile kapattığınız zaman kapı ve pencerelerinizde çok fazla yer kaplamamaktadır.

 

Sizde hemen cam sineklik hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın !

WhatsApp